CA3102E14S-7SF80F0 ITT Cannon
  • Available: 1,879
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E14S-7SF80F0 ITT Cannon
    CA3102E14S-7SF80F0 ITT Cannon
    CA3102E14S-7SF80F0 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CA3102E14S-7SF80F0 is described as CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"