CA3100R18-1SK10 ITT Cannon
  • Available: 1,816
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3100R18-1SK10 ITT Cannon
    CA3100R18-1SK10 ITT Cannon
    CA3100R18-1SK10 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3100R18-1SK10 is described as CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM