CA06COMPG20-19SYB ITT Cannon
  • More about CA06COMPG20-19SYB ITT Cannon
    CA06COMPG20-19SYB ITT Cannon
    CA06COMPG20-19SYB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA06COMPG20-19SYB is described as CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS