BKAE2-155M-30001 ITT Cannon
  • Part Number: BKAE2-155M-30001
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: RACK AND PANEL PLUG 155POS
  • Category: ARINC Backplane
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH