BKAD3-62640001F0 ITT Cannon
  • Part Number: BKAD3-62640001F0
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: RACK AND PANEL RCPT 626POS
  • Category: ARINC Backplane
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"