BKAD2-A234M-30001 ITT Cannon
  • Part Number: BKAD2-A234M-30001
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: RACK AND PANEL PLUG 234POS
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM