BKAD2-313-403-F0 ITT Cannon
  • Part Number: BKAD2-313-403-F0
  • Manufacturer Name: ITT Cannon
  • Description: RACK AND PANEL RCPT 313POS
  • Category: ARINC Backplane
  • Status:
  • Available: 27
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V