IS61NLP102418B-250B3L-TR ISSI
  • Part Number: IS61NLP102418B-250B3L-TR
  • Manufacturer Name: ISSI
  • Description: IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165BGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about IS61NLP102418B-250B3L-TR ISSI
    IS61NLP102418B-250B3L-TR ISSI
    IS61NLP102418B-250B3L-TR is manufactured by ISSI and is categorized in the Uncategorized Memory category. IS61NLP102418B-250B3L-TR is described as IC SRAM 18MBIT 250MHZ 165BGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ISSI
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"