IS42S32200C1-7TLI-TR ISSI
  • Part Number: IS42S32200C1-7TLI-TR
  • Manufacturer Name: ISSI
  • Description: IC SDRAM 64MBIT 143MHZ 86TSOP
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"