IS42S16160G-7TLI ISSI
  • Part Number: IS42S16160G-7TLI
  • Manufacturer Name: ISSI
  • Description: IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 54TSOP
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK