CF140US-15-22 (25FT) IGUS
  • Part Number: CF140US-15-22 (25FT)
  • Manufacturer Name: IGUS
  • Description: CONTINUOUS FLEX CABLE, 600V, OIL/UV RESIST, 16AWG, SHIELDED, 22 COND STRANDED
  • Category: Uncategorized Cable Assemblies
  • Status:
  • More about CF140US-15-22 (25FT) IGUS
    CF140US-15-22 (25FT) IGUS
    CF140US-15-22 (25FT) is manufactured by IGUS and is categorized in the Uncategorized Cable Assemblies category. CF140US-15-22 (25FT) is described as CONTINUOUS FLEX CABLE, 600V, OIL/UV RESIST, 16AWG, SHIELDED, 22 COND STRANDED. Perfect Parts is a supplier of Cable Assemblies and other Interconnects.
    ---> Other parts by IGUS
    ---> Uncategorized Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cable Assemblies by sub category
  • More About  Uncategorized Cable Assemblies
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM