CF130US-07-12 (25FT) IGUS
  • Part Number: CF130US-07-12 (25FT)
  • Manufacturer Name: IGUS
  • Description: CONTINUOUS FLEX CABLE, 600V, OIL/UV RESIST, 18AWG, UNSHIELDED, 12 COND STRANDED
  • Category: Uncategorized Cable Assemblies
  • Status:
  • More about CF130US-07-12 (25FT) IGUS
    CF130US-07-12 (25FT) IGUS
    CF130US-07-12 (25FT) is manufactured by IGUS and is categorized in the Uncategorized Cable Assemblies category. CF130US-07-12 (25FT) is described as CONTINUOUS FLEX CABLE, 600V, OIL/UV RESIST, 18AWG, UNSHIELDED, 12 COND STRANDED. Perfect Parts is a supplier of Cable Assemblies and other Interconnects.
    ---> Other parts by IGUS
    ---> Uncategorized Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cable Assemblies by sub category
  • More About  Uncategorized Cable Assemblies
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH