XUP736212.500JU6I IDT
  • Part Number: XUP736212.500JU6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP736212.500JU6I IDT
    XUP736212.500JU6I IDT
    XUP736212.500JU6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP736212.500JU6I is described as OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP