XUP736156.250JU6I IDT
  • Part Number: XUP736156.250JU6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP736156.250JU6I IDT
    XUP736156.250JU6I IDT
    XUP736156.250JU6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP736156.250JU6I is described as OSC XO 156.2500MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC