XUP736100.000JU6I IDT
  • Part Number: XUP736100.000JU6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP736100.000JU6I IDT
    XUP736100.000JU6I IDT
    XUP736100.000JU6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP736100.000JU6I is described as OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"