XUP536212.500JS6I IDT
  • Part Number: XUP536212.500JS6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP536212.500JS6I IDT
    XUP536212.500JS6I IDT
    XUP536212.500JS6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP536212.500JS6I is described as OSC XO 212.5000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"