XUP536150.000JS6I IDT
  • Part Number: XUP536150.000JS6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP536150.000JS6I IDT
    XUP536150.000JS6I IDT
    XUP536150.000JS6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP536150.000JS6I is described as OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM