XUP536125.000JS6I IDT
  • Part Number: XUP536125.000JS6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUP536125.000JS6I IDT
    XUP536125.000JS6I IDT
    XUP536125.000JS6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUP536125.000JS6I is described as OSC XO 125.0000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM