XUL736125.000JU6I IDT
  • Part Number: XUL736125.000JU6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUL736125.000JU6I IDT
    XUL736125.000JU6I IDT
    XUL736125.000JU6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUL736125.000JU6I is described as OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"