XUL736100.000JU6I IDT
  • Part Number: XUL736100.000JU6I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUL736100.000JU6I IDT
    XUL736100.000JU6I IDT
    XUL736100.000JU6I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUL736100.000JU6I is described as OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"