XUH536156.250JS4I IDT
  • Part Number: XUH536156.250JS4I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 156.2500MHZ HCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XUH536156.250JS4I IDT
    XUH536156.250JS4I IDT
    XUH536156.250JS4I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XUH536156.250JS4I is described as OSC XO 156.2500MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"