XLP738725.000000X IDT
  • Part Number: XLP738725.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 725.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738725.000000X IDT
    XLP738725.000000X IDT
    XLP738725.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738725.000000X is described as OSC XO 725.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE