XLP738669.326600X IDT
  • Part Number: XLP738669.326600X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 669.3266MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738669.326600X IDT
    XLP738669.326600X IDT
    XLP738669.326600X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738669.326600X is described as OSC XO 669.3266MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM