XLP738600.000000X IDT
  • Part Number: XLP738600.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 600.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738600.000000X IDT
    XLP738600.000000X IDT
    XLP738600.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738600.000000X is described as OSC XO 600.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"