XLP738240.000000X IDT
  • Part Number: XLP738240.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 240.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738240.000000X IDT
    XLP738240.000000X IDT
    XLP738240.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738240.000000X is described as OSC XO 240.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE