XLP738181.250000X IDT
  • Part Number: XLP738181.250000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 181.25MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738181.250000X IDT
    XLP738181.250000X IDT
    XLP738181.250000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738181.250000X is described as OSC XO 181.25MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"