XLP738167.331600X IDT
  • Part Number: XLP738167.331600X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 167.3316MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738167.331600X IDT
    XLP738167.331600X IDT
    XLP738167.331600X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738167.331600X is described as OSC XO 167.3316MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE