XLP738167.330000X IDT
  • Part Number: XLP738167.330000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 167.33MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738167.330000X IDT
    XLP738167.330000X IDT
    XLP738167.330000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738167.330000X is described as OSC XO 167.33MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE