XLP738166.080000X IDT
  • Part Number: XLP738166.080000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 166.08MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP738166.080000X IDT
    XLP738166.080000X IDT
    XLP738166.080000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP738166.080000X is described as OSC XO 166.08MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL