XLP736644.531200X IDT
  • Part Number: XLP736644.531200X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 644.5312MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP736644.531200X IDT
    XLP736644.531200X IDT
    XLP736644.531200X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP736644.531200X is described as OSC XO 644.5312MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM