XLP736200.000000I IDT
  • Part Number: XLP736200.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP736200.000000I IDT
    XLP736200.000000I IDT
    XLP736200.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP736200.000000I is described as OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A