XLP735312.500000X IDT
  • Part Number: XLP735312.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735312.500000X IDT
    XLP735312.500000X IDT
    XLP735312.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735312.500000X is described as OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM