XLP735212.500000X IDT
  • Part Number: XLP735212.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735212.500000X IDT
    XLP735212.500000X IDT
    XLP735212.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735212.500000X is described as OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE