XLP735200.000000X IDT
  • Part Number: XLP735200.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735200.000000X IDT
    XLP735200.000000X IDT
    XLP735200.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735200.000000X is described as OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"