XLP735150.000000X IDT
  • Part Number: XLP735150.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735150.000000X IDT
    XLP735150.000000X IDT
    XLP735150.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735150.000000X is described as OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM