XLP735125.000000X IDT
  • Part Number: XLP735125.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735125.000000X IDT
    XLP735125.000000X IDT
    XLP735125.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735125.000000X is described as OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE