XLP735125.000000I IDT
  • Part Number: XLP735125.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP735125.000000I IDT
    XLP735125.000000I IDT
    XLP735125.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP735125.000000I is described as OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"