XLP730312.500000X IDT
  • Part Number: XLP730312.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP730312.500000X IDT
    XLP730312.500000X IDT
    XLP730312.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP730312.500000X is described as OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A