XLP730285.700000X IDT
  • Part Number: XLP730285.700000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 285.7MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP730285.700000X IDT
    XLP730285.700000X IDT
    XLP730285.700000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP730285.700000X is described as OSC XO 285.7MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK