XLP730132.812500X IDT
  • Part Number: XLP730132.812500X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 132.8125MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP730132.812500X IDT
    XLP730132.812500X IDT
    XLP730132.812500X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP730132.812500X is described as OSC XO 132.8125MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM