XLP728266.000000X IDT
  • Part Number: XLP728266.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 266.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP728266.000000X IDT
    XLP728266.000000X IDT
    XLP728266.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP728266.000000X is described as OSC XO 266.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM