XLP728161.132000X IDT
  • Part Number: XLP728161.132000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 161.132MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP728161.132000X IDT
    XLP728161.132000X IDT
    XLP728161.132000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP728161.132000X is described as OSC XO 161.132MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK