XLP726200.000000I IDT
  • Part Number: XLP726200.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP726200.000000I IDT
    XLP726200.000000I IDT
    XLP726200.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP726200.000000I is described as OSC XO 200.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM