XLP725213.840000X IDT
  • Part Number: XLP725213.840000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 213.84MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP725213.840000X IDT
    XLP725213.840000X IDT
    XLP725213.840000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP725213.840000X is described as OSC XO 213.84MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK