XLP725133.300000I IDT
  • Part Number: XLP725133.300000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 133.3MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP725133.300000I IDT
    XLP725133.300000I IDT
    XLP725133.300000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP725133.300000I is described as OSC XO 133.3MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT