XLP725062.500000X IDT
  • Part Number: XLP725062.500000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSCILLATOR XO 62.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP725062.500000X IDT
    XLP725062.500000X IDT
    XLP725062.500000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP725062.500000X is described as OSCILLATOR XO 62.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK