XLP536921.600000X IDT
  • Part Number: XLP536921.600000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 921.6MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP536921.600000X IDT
    XLP536921.600000X IDT
    XLP536921.600000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP536921.600000X is described as OSC XO 921.6MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE