XLP536150.000000I IDT
  • Part Number: XLP536150.000000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP536150.000000I IDT
    XLP536150.000000I IDT
    XLP536150.000000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP536150.000000I is described as OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM