XLP535787.710000I IDT
  • Part Number: XLP535787.710000I
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 787.71MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP535787.710000I IDT
    XLP535787.710000I IDT
    XLP535787.710000I is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP535787.710000I is described as OSC XO 787.71MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE