XLP530125.000000X IDT
  • Part Number: XLP530125.000000X
  • Manufacturer Name: IDT
  • Description: OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about XLP530125.000000X IDT
    XLP530125.000000X IDT
    XLP530125.000000X is manufactured by IDT and is categorized in the General Oscillators category. XLP530125.000000X is described as OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDT
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"